Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

13.8.2011. Lizardmen vs. Skaven; O&G vs. TK (1k)

Go down 
AuthorMessage
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: 13.8.2011. Lizardmen vs. Skaven; O&G vs. TK (1k)   Sat Aug 13, 2011 5:36 pm

A Winnar is you: Lizardmen, O&G

Ukratko, jedna od najbrutalnijih partija koje sam igrao. Lizardmeni su deff 'ard u close combatu, a ni magic im nije za bacit Smile
Da Ignus nije bacao konzistentno loše kroz partiju, bilo bi to još gore za mene. Ovako samo mogu žalit što ja nisam rolao bolje (rollao sam prosječno najčešće).

Highlighti koji padaju na pamet:
- Na samom startu, Warp Lighning Cannon nanosi katastrofičan damage Salamanderima koji bježe sa stola.
- Doom Rocket misfire otkida 2 ranka slaveova
- Stegadon razgazio Doomwheel koji nije pružao otpor, odma zatim i slaveove
- Stormvermini na teške muke breakaju stegadona i pregaze ga
- Curse of the Horned Rat gadno crippla temple guard
- Warlock Engineer se prvo pogodi warp lightningom, onda odluči završit sve i upuca se warp musketom u lice
- prolongirani combat izmeđiu stormvermina i temple guarda, saurusa, kasnije i skinkova. Stormvermini skupa s lordom bježe poslje par krugova, pregaženi.
- ogromni agonizirajuče dugačak combat, cca 100 clanrata vs skinkovi & saurusi plus terradoni. Poslje bar 6 rundi clanrati pobjeđuju, gaze skinkove.
- dwellersi na kraju miču pola clanrata, ali u tom trenutku sve je ionako već gotovo

Ko se sjeti još toga neka doda.

P.S. O drugoj partiji ne znam skoro ništa osim da je TK izgubio zbog lošeg deploymenta.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: 13.8.2011. Lizardmen vs. Skaven; O&G vs. TK (1k)   Sat Aug 13, 2011 6:14 pm

Zabavna partija sve u svemu

Highlights:
- ne pamtim da sam ikad ovako loše rolao u nekoj partiji
- katastrofalna greška u deplojmentu...odluka da stavim salamandere na krajnji lijevi flan je bila jako loša
- kao posljedica gorenavedenog salamanderi bježe sa stola a i unit skinkova zbog panike
- stegadon melje doom pizdariju da bi kasnije rolao same 1. na thunderstom te na kraju bio proganjan i uhvaćen od štakora premda ga nisu ni ogrebali a on im pobio cjeli rank
- gray seer dobiva dobra rez na miscastu , natjeram ga da rerola samo da bi dobio još bolji rezultat
- horda clanrata je bolesno jak unit
- dwelwesi prolaze na clanrate i 80tak štakora mora proći Str test

bilo je još toga zanimljivog ali eto, ovoga sam se sjetio

P.S. partija je bila na 2500pts da ne bude zabune
Back to top Go down

13.8.2011. Lizardmen vs. Skaven; O&G vs. TK (1k)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NECA Toy Fair 2011 reveal thread
» DaBigfella's Collection Update Saturday 20th June 2011 page 6
» SDCC 2011 Reveals
» 2011 SDCC MotuC items revealed!
» Does anyone know what the 2011 top hat of..