Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

27.08.2011. - 1000pts madness

Go down 
AuthorMessage
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sat Aug 27, 2011 5:11 pm

Pa eto mojih nekih utisaka. Igralo se 1000 bodova, sat vremena partija pa ko jači.

1. partija - HE vs. Skaven
Solidno krenulo. Prvi krug ništa spektakulare. A onda show. Dino pofuro clanrata ko pljeve, dragi bog ih ne bi otero sa stola. Krkamo se, miševa na sve strane, radi killing blow i otepem mu bannera, al nemoš past leadership da očeš. Doom rocket mu sjeda ko budali shamar, ko unter na devetku, ko dupe na stolicu i tera mi cijeli unit seaguardova u vječna lovišta, mag se nekako isčupa iako sam pao look out sir. top cuda cini oba puta (prvi i drugi krug), onda se missfire-a u trecem i tu zavrsava partija. maltene me table-o. los.

2. partija - HE vs Goblins
Krećemo, isčupam da igram prvi, bacam dwellers below na 100 goblin spearmena (mislim daih je bilo stočka) sa još 3 ili koliko charactera unutri, inače osnovicu vojske, koji prolazi na irizistibl. Dobrih 60-ak gobossa, warboss i boss (ak se ne varam) odlaze u vječna lovišta, rolanje sejvanja za pamćenje, jako puno koci se tu vrtilo. Tu janoš konta da je to to jel sam mu uspio rasčerečit osnovicu i predaje. win.

3. partija HE vs TK
Uspijem irancu marnit prvi krug i krecemo. inace nakon jaaaakooo dugo vremena da smo se sukobili. Drz nedaj sve nesto truljavo ide. Spellovi mi ni za lijeka ne prolaze (6 pokusaja za dwellers below i nijedan ne pali), pada se klasika LD 10, look out sir opet padam (al mag prezivi). Uspijem fejlat čarđ na 5+ (tako da bacim ladno 4). Dobijam sa ptičurinama cascet of souls, nesto se tu vrtim vrpoljim al ne ide mi. Jedan phoenix guard i princ teraju 3 chariota na spavanje. Prezivljavam killing blow sa princom koji nema WS. Dok phoenix koji ima WS ladno baca riku jelena. Na kraju ostajem sa par seaguardova i magom samo na stolu. tu je kraj 6 kruga (igrali smo do kraja jel je bilo faking napeto cijelo vrijeme pa smo malo prekoracili sat vremena). uglavnom los.

4. partija HE vs DoC
Nažalost opet sam moro bit parti brejker i otić prije i nisam stigao ni započeti partiju. obečao sam pišti rematch kad god ali za potrebe nekih statistika (reda radi) današnjeg dana pišem los na ovo.

Sve u svemu FUN FUN dan i ove partije od 1000 bodova su faking zahtjevne i zanimljive.

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sat Aug 27, 2011 5:17 pm

Da ova partija vs mepheta je bila brutala...prvi krug..magija...dwellers na irrististable..i ajd bok:D(partija gotova za 10ak minuta lol), ali ga to nije spriječilo i dalje da ostale pobjedi i osvoji prvo mjesto Very Happy
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sat Aug 27, 2011 6:09 pm

boc boc!! Very Happy

Salt Elemental

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sat Aug 27, 2011 7:11 pm

Da vidimo:

Skaven vs. HE
Osim gorespomenutog fantastičnog doom rocketa, ne bi rekao da je partija bila posebno spektakularna. Phoenix Guardovi su žilaviji nego što mi se sviđa, a i prince mi je izmaltretirao charactere. Također sam bio dosta nespreman za ptice. O speed of asuryan neću ni pričat.

Skaven Vs. DoC
Dosta teška partija, pošteno sam se uznojio. Demoni su broken i gotovo. Najtužniji dio je bio kad su mi flameri ubili warlock engineera prije ngo što je išta napravio Sad

Skaven vs Goblins
Imao sam solidan shooting i magic ali to me nije spasilao od mora goblina i flankera sa svih strana. Također mislim da sam igrao gluplje. ako ništa drugo partija je bila brza. Također ispalio sam idealni warp lightning.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Brisinger
Synchronized Companion

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sun Aug 28, 2011 1:02 pm

Evo i tih slika, necu puno pisat, posto neke meceve nisam ni mogao pratit kako spada.

-malo deploymenta gobosa i tk

-vidimo igrace kako mudro promisljaju i mjere svaki svoj potez sa tako ozbiljnim izrazima lica

-savrsen pogodak doom diver u tk chariote

-deployment skavena i high elfova

-dino mudro pomice svoje skavene, dok danba pokusava otkriti sto li on to smjera Very Happy

-vracamo se na mec izmedu gobbosa i tk, tk nije bas u dobroj poziciji

-i opasna borba u kojoj su skeletoni izbockani do smrti Razz

-deployment meca izmedu he i gobbosa, ovaj mec je trajao cak 10 minuta!

-jedan spell i et sta se dogodi

-demoni i skaveni, u pozadini vidiomo dinu kako namjesta top i sprema se pucat

-tk vs he, ovdje ne znam sto se sve dogadalo, zato sto se igralo simultano dok sam ja igrao

-zadnja odlucuja partija izmedu skavena iiii goblina Very Happy

-slike nasih mudrih vojskovoda

Dok su neki igrali, neki su bojali zato sto im se ne da igra...pffff Smile

Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sun Aug 28, 2011 1:41 pm

Odlični su danceri, koje to bojao?
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: 27.08.2011. - 1000pts madness   Sun Aug 28, 2011 1:51 pm