Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf

Go down 
AuthorMessage
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sat Sep 03, 2011 3:31 pm

Sa Dwarf vs Skaven perispektive poprilican poraz nanesen od strane Skavena
Najvecim dijelom krivim pocetnicke greske u deploymentu potaknute s nekoliko gresaka u shooting i move fazama (gubim 2 kruga na thundererima jer ih odlucim okrenit i potpuno zaboravljam pucat iz zirokoptera).
Zatim zgazen od strane famozne trinajstice koja odnosi i castera iste ( Twisted Evil ) i zatim par puta zgazen od strane clanrata.
Highlights (and lowlights):
Odlican posao minera
Überlos posao hammerera i Lorda koji pada skoro odmah
Thundereri rade hrpu damagea clanratima
Anvil tjera parcove
Isti Anvil se rascijepa (i nakovanj pokidam.. No )
13ica razbija castera Very Happy
Gologuzi Thane sa jednim woundom trpi 3 kruga Very Happy

Zakljucak:
Zanimljiva partija koju sam izgubio 80% zbog pocetnickih gresaka. Lesson learned.

Lekcije naucene:
Ne zaboraviti zirokopter, pokoji veci unit, usporiti sa Anvilom malo i ne raznijet ga tako rano, isprobati sto vise listi Very Happy
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sat Sep 03, 2011 4:01 pm

Da vidimo.

Sve skupa, dosta zanimljiva partija sa dosta preokreta. Osobno smatram da sam i ja mogao pametnije deployat i micat unite. Inače dwarfovi su dosta žilavi i nezgodni, moram primjetit. Ugl, partija je imala par turning pointova na kojima bi sve bilo drugačije; da seer nije nestao odma, da anvil nije puknuo, da su clanrati pali ld kad su ih napali mineri...bila bi to drugačija partija. Ali eto, sad mogu reći i da sam tableao protivnika Very Happy

Bitne točke:
Skaven
-Doomwheel je bio beskoristan danas jer se kretao presporo
-HPA je napravio solidan posao, ubio je dwarf generala i omekšao 2 unita prije smrti
-Stormvermini i general chillaju skoro cjelu partiju u tornju
-Gutter Runneri su došli vrlo brzo ali se nisu iskazali, tbh Anvil je prilično čvrst
-slaveveovi su obavili herojski posao danas
-Grey Seer je ljepo otcastao curse i jednako ljepo ispario sa stola, meh
-clanrati radili super

Dwarf
-ludi thane se ne da potjerat čak ni kad baca sve jedinice na to hit
-anvil je mogao bit puno gori, čista sreća da je puknuo, to je donekle preokrenulo partiju
-thundereri su downright nezgodni kad imaju LoS
-mineri su napravili najviše posla, odlični cijelo vrijeme
-gyrocopter..on je bio na stolu?
-artiljerija je radila posao solidno

EDIT: 400th post, woot!

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 5:49 pm

a ostali? da čujemo utiske....
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 5:55 pm

O&G vs Liz

1. Deployment je bio odlican s obje strane
2. u cijeloj partiji niti jedan animosity nisam pao Smile
3. magija je bila truba s obje strane, jedino sam ja uspio izrolat 5 i 6 za windse
4. Gubio sam vecinu vremena, a u 3. krugu mi se zbrejkala horda savage orkova i skoro pobjegli sa stola, uz malo srece rellyao sam ih i vratio u igru, ali to nije sve, u krucijalnom trenutku provukao sam hand of gork i bacio ih ignusu iza leđa
5. lidešipi su se padali uredno, ja sam doduse vise unita uspio pregazit, ignus ne tolko
6. mrzim rijec "dwellers"

Scotty Pippen

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:12 pm

mephetran wrote:
O&G vs Liz

he he he...kurvanjski spell do boli

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:21 pm

Nebih rekao da je kurvanjski do boli baš ali je nezgodan..svaki lore ima jedan takav spell (osim lore of beats,ali ni taj zadnji nije loš ak se uspije potegnut u pravom trtenutku)
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:30 pm

daNba wrote:
mephetran wrote:
O&G vs Liz

he he he...kurvanjski spell do boli

3 komada sam popusio, goblini su primili to i jos uvijek isli dalje Very Happy
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:32 pm

Tomo wrote:
Nebih rekao da je kurvanjski do boli baš ali je nezgodan..svaki lore ima jedan takav spell (osim lore of beats,ali ni taj zadnji nije loš ak se uspije potegnut u pravom trtenutku)

Zapravo, nemaju svi takav, Light i Shadow najjači spellovi su augmenti. A i ti misliš samo na college lorove, kojima nemamo svi pristup. Curse of the Horned Rat se čini downright pitomo u usporedbi s tim spellovima sad.

-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:39 pm

Fenris wrote:
Tomo wrote:

Zapravo, nemaju svi takav, Light i Shadow najjači spellovi su augmenti. A i ti misliš samo na college lorove, kojima nemamo svi pristup. Curse of the Horned Rat se čini downright pitomo u usporedbi s tim spellovima sad.

Loše sam se izrazio,mislio sam na spellove koji zahtjevaju neki S,T,In Test...a ovaj se čini pitomo za horde,ali kad su upitanju mali elitni skupi uniti,onda se nečini, tak da nemoj brzat sa zaključcima Smile
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 7:48 pm

Tomo wrote:
Fenris wrote:
Tomo wrote:

Loše sam se izrazio,mislio sam na spellove koji zahtjevaju neki S,T,In Test...a ovaj se čini pitomo za horde,ali kad su upitanju mali elitni skupi uniti,onda se nečini, tak da nemoj brzat sa zaključcima Smile

Protiv malih unita ima određeni edge jer ubija outright, priznajem, ali je apsurdno overpriced u usporedbi s ovima. On se casta na 25+, što je casting za najskuplji college spell kad je pojačani! A Curse se pojačat ne može, nit se može izrollat na tablici prirodno.

P.S. Da ne spominjem, osma edicija, mali uniti...do the math.

-Rejn

Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Sun Sep 04, 2011 8:47 pm

magija je bila loša što se tiče broja power diceova ali skoro sam slobodan reči da je odlučila partiju

3 dwelersa su prošla na hordu goblina....i nikom ništa, kao da nisu iskastani....da masa ih je pocrkala ali kako rekoh nikom ništa...unit je bio još tu na kraju 6. runde

Gork mi je zgazio unit templ gardova ( ostala su samo 2 sa slanom ) unakazio 2. najskuplji unit do neprepoznatljivosti

hand of gork....mislim da je bio idealan....prebaci unit saveg orkova ( koji sam inače fejlao zgazit za 1 inč ) točno iza leđa slanu...
Back to top Go down
Brisinger
Synchronized Companion

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   Tue Sep 06, 2011 10:02 pm

Ja sam zaboravio na slike... pa evo ih sada, necu nista posebno pisat, posto je vecina vec objasnjena.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: 03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf   

Back to top Go down

03.09.2011. O&G vs Liz / Skaven vs Dwarf
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NECA Toy Fair 2011 reveal thread
» DaBigfella's Collection Update Saturday 20th June 2011 page 6
» SDCC 2011 Reveals
» 2011 SDCC MotuC items revealed!
» Does anyone know what the 2011 top hat of..