Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Named karakteri

Go down 

Named karakteri
Da
43%
 43% [ 3 ]
Ne
57%
 57% [ 4 ]
Total Votes : 7

AuthorMessage
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:04 pm

Nakon sto smo odigrali vec sto rundi mozda je doslo vrijeme da ubacujemo i named karaktere (ako netko zeli naravno). Na turnirima su svakodnevna pojava (osim onih koji su zabranjeni, *svi gledaju u Teclisa*).

Glasajte i bacite komentar s misljenjem.
Back to top Go down
Aenarion
Quiet Lurker

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:12 pm

Ne bih se želio miješati u vaše igre, momci, no ja sam glasao za opciju NE pošto nisu baš balansirani. U friendly partijama za njih uvijek ima mjesta, no na turnirima će se rijetko viđati.
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:18 pm

Kolko sam vidio, ljudi ih masovno voze u comp listama, barem one koji nisu banani, a ovo je poll za friendly naravno

Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:20 pm

karaktere bi prepustio dogovoru između plejera, znači po defaultu ne, uz dogovor da...
Back to top Go down
KeX
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:27 pm

Po turnirima koliko vidim se smiju koristiti, sad pitanje je jel se isplate ili ne uglavnom ne, sve u svemu zasto ne ih koristiti ako naravno zadovoljavaju pravila 25% lord 25% heroes.
Na kraju krajeva ak se smije na turnirima uvedite ih i vi nek se odma navikavaju ljudi na to nikad neznas di mozda zavrsite i na kojem turniru Razz
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 8:34 pm

Ne vidim zašto ne bi probali.
U skladu je s pravilima, flavorful je, i donosi više raznolikosti u liste. Koliko shvaćam, dobar dio ih nije baš cost effective, tako da osim par onih koji su kompletno broken (i koje trebamo nekako restriktat) ne bi trebali bit problematični. U svakom slučaju, nitko ne može natjerat nekog da ih stavi u listu.

P.S. Ako baš dođe do najgoreg od najgoreg, uvijek se može ova odluka i povuć...

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 9:17 pm

Ignus wrote:
karaktere bi prepustio dogovoru između plejera, znači po defaultu ne, uz dogovor da...

Potpisujem ovo.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 9:37 pm

Ako smijem dovesti Teclisa eto me. Znam da nije najfriendly lik al jbga, jedini je koji iole valja kod HE. Ostalima bas i nisam bio impresioniran previse.

Za onu sam opciju po dogovoru između "zaraćenih". Al nema onda kuknjave da je OP, broken ovo ono. ili igramo sa characterima ili bez.

Ionako neki furaju iteme i unite koji se inace zabranjuju po turnirima, pa ne vidim problem oko charactera.

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 9:41 pm

daNba wrote:
Ako smijem dovesti Teclisa eto me. Znam da nije najfriendly lik al jbga, jedini je koji iole valja kod HE. Ostalima bas i nisam bio impresioniran previse.

Za onu sam opciju po dogovoru između "zaraćenih". Al nema onda kuknjave da je OP, broken ovo ono. ili igramo sa characterima ili bez.

Ionako neki furaju iteme i unite koji se inace zabranjuju po turnirima, pa ne vidim problem oko charactera.

E da, tu si u pravu, ako igrate karaktere onda nema iznimki (iako ja najvjerojatnije ni s njima,a ni protiv takih neću igrati), ali glupo mi je da neki smiju neke uzet drugi ne lol! ..
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 9:54 pm

svi smo jednaki samo su neki jednakiji od drugih. he he he Very Happy

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 9:57 pm

daNba wrote:
svi smo jednaki samo su neki jednakiji od drugih. he he he Very Happy

Pazi ja neću igrati protiv tog Teclisa nikako ovak, ali ako već budem imao potrebu stavit Oriona,Durthua,Ariel ili bilo koga, onda ti stavljaj koga god hoćeš, makar to i Teclis bio Razz
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 10:04 pm

Htio sam se sad svađat oko ovih zadnjih izjava, ali mi je sinulo nešto. Ono što je tu potrebno je neki sistem rangiranja charactera po tierima. Ako točno odredimo snagu charactera, možemo procjeniti koji characteri bi smjeli bit fieldani jedni protiv drugih. Tako bi izbjegli da se u istoj partiji nađu recimo Tretch Craventail i Teclis.

P.S. Kad smo kod charactera, trebali bi bacit jednom neku seriju 1 na 1 fightova kao in the good old days.

P.P.S. od ovdje navedenih WE charactera, samo 1 actually ima pravila sad...

P.P.P.S Bilek, jesi li se žalio ovako kad si smio bez pitanja donjet C'tana u 40k 4e

-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 10:51 pm

Stvarno ste u PMS-u. Sam bi se svađali. Very Happy Very Happy A bez razloga. Ko dječica ko je sagradio bolju kulu u pijesku Very Happy Very Happy

Čuj, ako će mo charactere dofuravati onda ne bi trebalo ograničavati nikome šta će pofurati. Svatko od nas ima svoje veselje u liku heroja. Kod mene je to Teclis, kod vas je tko već je (pošto ne znam baš poimence heroje od svih rasa).

Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 11:02 pm

Ideja nije bila da svako od nas izabere jednog, po mogućnosti najjačeg charactera s kojim bi igrao svaku partiju, nego da si proširimo opcije dizajna lista...

-Rejn

Back to top Go down
KeX
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Named karakteri   Tue Sep 06, 2011 11:07 pm

Ipak se nesmiju koristiti characteri na turnirima moja greska u prethodnom postu Sad al eto z azabavu i probavanje ja sam za Smile
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Named karakteri   Wed Sep 07, 2011 8:33 am

Fenris wrote:
Ideja nije bila da svako od nas izabere jednog, po mogućnosti najjačeg charactera s kojim bi igrao svaku partiju, nego da si proširimo opcije dizajna lista...

znam, neću ja doći samo sa teclisom, dovest cu i caradryana ili korhila ovisi protiv koga igram. sljedecu put ce mozda to biti tyrion. samo kazem da ako igramo sa characterima onda nema "ovaj moze ovaj ne moze". Svi za jednog, jedan za sve.

Sponsored content

PostSubject: Re: Named karakteri   

Back to top Go down

Named karakteri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Are any of your Build-A-Bears/Virtual B-A-Bs named after Pokemon?
» *SPOILERS* 2012 Sub Exclusive and More named!!
» Have You Ever Heard Of A Boy Named Dunnery Bond?
» NickName for Sarah