Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Teleport Homer / Locator Beacon pitanje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Mon Sep 26, 2011 2:22 am

Razmišljao sam o GK listi vojske koja po potrebi može Deep Strike-at usred statičnog shooty-shooty neprijatelja (recimo Tau ili IG). No želim izbjeći da mi vojska završi u košu za smeće 8" lijevo od stola, pa sam tražio opciju preciznog DS-a.

Locator Beacon može koristiti samo Scout Sergeant (koje GK nemaju) pa to otpada.

Čitam pravila u GK Codex-u i ispada da samo dva unita mogu nositi Teleport Homer - Librarian i Stormraven? A nisam planirao koristit te unite.

Postoji li neki treći način da se kontrolira scatter DS unita ili mogu otpisat cijelu ideju i prepravit listu?
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Mon Sep 26, 2011 8:34 am

Provjerio sam, ima sistem za to. Ako deep strikeaš u 12" od Servo Skulla, bacaš jedan D6 manje na scatter. A skoro svaki tvoj HQ može kupit do 3 komada.

Također, vidim da Purgation Squad Justicar isto može nosit teleport homer.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Mon Sep 26, 2011 5:05 pm

Planiram radit čistu GK vojsku, mislim da ne mogu uzimat Servo Skull ako ne uzmem Inkvizitora.

To za Purgation squad mi je promaklo, no nije da čini bitnu razliku. Oni su heavy support i pucaju iz pozadine, taj Homer mi ništa ne znači na drugoj strani stola od neprijatelja.

Izgleda da ću morati odustati od bloka od 10 Paladina i uzeti Stormravena No

Salt Elemental

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Mon Sep 26, 2011 5:55 pm

Ordo Malleus su tvoji prijatelji, skoro pa ste ista organizacija Razz

I pobogu šta fali Stormravenu? Ja bi bio presretan da ga imam u codexu...

P.S. Ako te tješi, ja se ne mogu teleportirat uopće.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Tue Sep 27, 2011 12:27 am

Nemam bodova da ga uguram, osim ako izbacim Dreadknighta Sad

Jedva sam uspio složiti listu sa nevjerojatnih 2 troop choice-a i to samo zato što sam ubacio Lorda Draigo. Nešto je moralo otpast, a Stormraven je magnet za neprijateljsku vatru koji nažalost ne živi duže od dva kruga. Dreadknight ima veće šanse doživjeti četvrti. Pa sam se ipak odlučio za njega. Iako, igram se sa idejom da stavim personal teleporter na Dreada, opremim ga za CC i jumpam 30" u neprijateljsku pozadinu. To bi moglo biti zabavno. Pogotovo sa 2 doomfista i flamerom... Smile

Addictive

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Sun Oct 02, 2011 6:00 pm

Da neotvaram novi topic,a tiče se najtova...šta postoji 40k vojska dotičnih koja sačinjava 15 modela a imalo je kopetetivna i igriva na turnirima?
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   Sun Oct 02, 2011 7:24 pm

Tomo wrote:
Da neotvaram novi topic,a tiče se najtova...šta postoji 40k vojska dotičnih koja sačinjava 15 modela a imalo je kopetetivna i igriva na turnirima?

otvori novi topik pa ću ti odgovorit Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Teleport Homer / Locator Beacon pitanje   

Back to top Go down

Teleport Homer / Locator Beacon pitanje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Grey knight tactics help!!!
» 30" shunt move army idea. 2000 points