Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Eldar Corsair Fleet

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Vorheart
Spammer

PostSubject: Eldar Corsair Fleet   Tue Sep 27, 2011 12:22 pm

Evo postam tu slike svih pofarbanih unita u mojoj corsair floti kako ih zavrsim.
Fluff behind je da je ovo jedna od corsair floti osnovanih od Prince Yriel-a za vrijeme njegovog izgnanstva s Craftworld Iyanden-a. Vecina ratnika je dosla s Alaitoc-a tako da se u vojsci uvijek mogu naci pathfinderi, a i sama color shema je zasnovana na Alaitoc bojama - tamno plava i zuta. Aspect warriori nose kombinaciju boja flote i boja svog shrine-a.

Prince Yriel (konverzija Autarcha)

Fire Dragoni s exarchom:

Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Tue Sep 27, 2011 4:15 pm

alaitoc rules. cekamo dalje slike

Salt Elemental

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Tue Sep 27, 2011 4:22 pm

Awesome su I love you

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Sat Oct 01, 2011 1:16 am

Konacno sam danas nakon puno peripetija zavrsio jos jednog Wave Serpenta (sad imam dva pofarbana!). Evo par slika sa radnog stola: Very Happy

Pa sa strane:

Sa spustenom rampom iza:

Sa svim magnetiziranim dijelovima rastavljenim ispred njega i otvorenom kabinom:

I naravno, tek poslije sam skuzio koliko sam stavio prejako svijetlo sa strane za fotkanje... Em je boja ispala tamnija nego stvarno je, em je burned out. Darn it. Sljedeci put lampe za bojanje drzim ugasene. XD
Inace glavne boje su Regal Blue i Golden Yellow, na Skull White undercoatu.
Back to top Go down
Caradryhel
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Sun Nov 20, 2011 10:04 am

fino izgledaju Smile

a ovaj dio sa magnetiziranim elementima za tenkice ce me dodatno zanimati ... Smile

to sam ja uvijek htjeo napraiti sa svoja vozila al nikad nazalost nisam...

Back to top Go down
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Fri Feb 03, 2012 1:35 pm

Evo updejt gdje je vojska.
Prvo losa vijest. Vracao sam se kasno navecer s fajta, nosio kofer figurica, kofer vehicla, i jos torbu na ledjima. I malo zaspao u tramvaju, probudio se taman na svojoj stanici i brzo izasao van prije nego ode dalje. I tri dana poslije shvatio da sam zaboravio kofer s figuricama u tramvaju. :/
Otprilike ~3000 foot eldara otislo u nepovrat (reklo bi se da ih je doslovno progutao kaos).

Uglavnom, sad sam u procesu ponovnog skupljanja foot vojske jer trenutno jedino sto imam su rangeri i jedan squad dire avengera, nemam ni jedan elite choice, a bome ni ista drugog sto hoda po zemlji. Samo hrpe vozila i monstrous creaturea.

Pa su tako konacno i pathfinderi dosli na red da ih se lijepo sredi (ovo im je vec drugo prebojavanje jer je prvo bilo jadno a drugo jos jadnije).

Da ne duljim, evo slika kako to sad izgleda pa vi recite kako vam se svidjaju konverzije. Smile
(linkovi poslije thumbnailova vode na high res)

Za pocetak su dobili nesto grube tkanine ojacane superglueom (sva vlakna su doslovno presvucena superglueom da postanu cvrsta). Sam postupak traje par minuta po figurici, pa onda 2h susenja, pa onda jos popravak od par minuta, pa 1-2h susenja drugi put.

- Pathfinderi priprema 1 -

- Pathfinderi priprema 2 -

Pa je onda uslijedilo stavljanje raslinja (opet par minuta po figurici). Koristio sam islandsku mahovinu, dve vrste, i obicnu piljevinu + static grass za baze:

- Pathfinderi priprema 3 -

- Pathfinderi priprema 4 -

Nakon svega toga su dobili fini chaos black undercoat iz svih smjerova tako da pokrijem po mogucnosti sve vidljive dijelove raslinja:

- Pathfinderi undercoat -

Za grane je uslijedilo bojanje sa brown earth, uz burning orange i golden yellow za highlights, plus chaos black wash.
Za grancice je isla ona tamnija zelena kojoj se ne mogu sjetiti ime, uz golden yellow highlights.
Lisce je bilo u camo green sa golden yellow highlights.
Undergrowth je dobio brown earth za main color, golden yellow hightlights, i chaos black wash.
Sve skupa ne uzima uopce puno vremena, mozda 15 minuta po figurici, eventualno do 20 minuta kad je puno raslinja:

- Pathfinderi raslinje -

Gotovo konacni rezultat je na sljedecim slikama. Na ovome moram jos bazu zavrsiti ali mostly je gotov. Treba mi ukupno oko 1h od undercoata do ovog stadija za svakog pathfindera:

- Pathfinder gotov 1 -

- Pathfinder gotov 2 -

- Pathfinderi gotov 3 -

I za kraj evo vam jedan closeup da nisu sve thumbnailovi:
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Fri Feb 03, 2012 2:11 pm

Jesi otišao do ZETa pitat za kofer?
Inače odlično izgledaju pathfinderi.
I
Back to top Go down
Caradryhel
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Fri Feb 03, 2012 10:09 pm

moje saucesce za figure,.. Sad ...

zanimljivo ovi rangeri izgledaju .. jel mislis da ces ic moc takve staviti npr. u sumu neku u cover? cini mi se da su malo dobili na volumenu? Smile Wink

Back to top Go down
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   Sun Feb 05, 2012 12:20 am

Ofkors sam pitao ZET, ali rekli da nista nisu nasli. A u uredu za nadjene stvari su mi se samo nasmijali i rekli da se vise ne dogadja da im netko donese nesto nadjeno. Makes me wonder zasto ga vise uopce imamo. XD

Radim si gaming table pa ce na njemu bit i eldar planet scenery (medju ostalim i ovakav tip sume), tako da ce sigurno imati mjesto za cover u sumi Wink

A i bit ce jedan mali urban warfare squad. Very Happy

A za volumen, da, nazalost. Sad
I sad su puno osjetljiviji na transport tako da ih planiram nositi na metal trayu i magnetizirat im postolja da na tome stoje kak spada. Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Eldar Corsair Fleet   

Back to top Go down

Eldar Corsair Fleet
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Join our Eternal Crusade Eldar Corsair Fleet
» DE vs Eldar Corsair
» Corsair & Eldar 1850