Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Avalon Liga

Go down 
AuthorMessage
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Avalon Liga   Fri Oct 07, 2011 10:15 pm

Eto momci pošto nas se nakupilo podosta (većinom fantasy) pa da organiziramo neku ligu.

Sistem svako sa svakim partiju pa ko prvi dobije ovacije ostatka. Išlo bi se bez pressinga nekoga. Ko kada s kime stigne.

Lijepo kad se ovdje izdogovaramo sve pobrišem i da ostane samo lista trenutnog poretka.

Osnovne stvari oko kojih bi se trebali dogovoriti je:

- na kolko bodova
- dali cijelu ligu igrati sa istom listom, dali listu odma cijelu predociti protivniku sa svim itemima i začkoljicama ili ići po skrivečki
- sustav bodovanja (bez onih kerefeka kak ti je vojska obojana, konvertirana i to...samo bodovi za pobijeno pa ko jači)
- dali će mo igrati klasični obračun "mi lijevo vi desno pa udri" ili neke scenarije iz knjige random ili kako odabrane
- dali special karakteri dolaze u obzir (tipa samo jedan po vojsci, obecajem necu sa "tetkicom" doc), znaci moze ali nije uvjet ili da bude uvjetovano

pa da čujem vaša razmišljanja i prijedloge....

moji su:
- 2500 bodova mi je nekako klasika i ok al mozemo i na 2250 da malo zacinimo stvari
- isao bi da se cijela liga igra sa istom listom full transparentno
- bodovanje ili ono sa agrama koje ne mogu naci ili ono koje je nenad predlozio ili kombinacija
- nekako sam vise za random odabir scenarija iz knjige cisto da se malo promozga oko slaganja lista i proba pokriti cim vise opcija
- što se mene tice moze jedan SC po armiji da nam malo zagorca zivot i posise bodove i da bude obavezno

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Avalon Liga   Sat Oct 08, 2011 7:07 am

i'm in; e sada možda čak prije 2400 bodova nego 2250,ali 2500 je još najbolje , također da se igra sa istom listom(to sam ja još prije predlagao), bodovanje kao što je ignus naveo također veliki +(jedino ako neki scenarij tvrdi drugačije), prije partije da se odlučuju scenariji, a i može SC iako će moji zasrat listu, no ajde ak su svi za onda sam i ja.
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Avalon Liga   Sat Oct 08, 2011 7:57 am

Ukratko zasad:

1. Samo 2500 bodova.
2. Nisam za to da svi nose jednu listu kroz to. To je za turnire samo, ne za lige koje se protežu ovako.
3. Bodovanje po Ignusu.
4. Neodlučan sam oko ovoga. Scenariji mogu bit zanimljivi, ali nisu baš dobri. Fuj random deployment, fuj.
5.Ja sam za to da bude dozvoljeno nosit special charactere (recimo tako 1 max po listi), ali da ne bude obavezno.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Avalon Liga   Sun Oct 09, 2011 2:11 pm

1. 2500 bodova, nevidim zašto bi to mjenjali
2. nikako nisam za jednu listu....nemam namjeru par mjeseci igrat jedno te isto, a i želim isprobavati razne unite, onaj tko hoće igrati stalno s jednom listom može, ne vidim šta ga spriječava
3. mislim da su riječi suvišne, bodovanje kako sam predložio uz mali dodatak draw 10 - 10, minor 13 - 7 , major 17 - 3 i masacre 20 - 0 bodova za računanje lige
4. scenariji mi se ničim nisu posebno dojmili i protiv toga sam
5. spec karakter može ali da nije obavezno imati ga
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Avalon Liga   

Back to top Go down

Avalon Liga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sembang - sembang bola sepak Malaysia