Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE

Go down 
AuthorMessage
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   Sat Oct 22, 2011 4:45 pm

Lizardmen Vs. TK: Draw Surprised

Dwarfs vs. HE: Pobjeda za dwarfove

Mišljenja iznesite ovdje.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   Sat Oct 22, 2011 7:25 pm

čestitke svim sudionicima današnjeg sraza, ali mislim da cu istaknut gospodina iranca kao spiritualnog pobjednika s tumkingovima, te mladog gospodina debitanta (kojem nažalost ne znam još ime) kao mladi potencijal kluba Avalon (cim ga tomo pusti od sise).

obje partije iznimno zabavne za gledat.

Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   Sat Oct 22, 2011 8:45 pm

Zabavna partija u kojoj smo oboje griješili. Obje vojske krcate magijom i antimagic forama pa smo zagušili jedno drugog, prije partije je bilo komentara da će magija odlučit a na kraju je bila potpuno nevažna ( prošlo je svega par spelova na obje strane ). Nako 3 kruga opći dojam je bio da se TKovi raspadaju na sastavne djelove a onda na scenu stupa sfinga koja može se reči preokreće partiju. Više od pola moje vojke ju je čarđalo tjekom partije i slomili zube redom svi. T8 je zajebana stvar pogotovo kad se šestice posakrivaju. Teradoni su kupljeni samo zato da ubiju kasket i to su napravili u trećem krugu no prokletstvo kasketa ih ubija jer iranac baca maximalno kocke . Salamanderi su konačno proradili, ne samo da su ostali na stolu nego su 4x izrigali vatru! ( jednom nelegalno doduše ) Bilo je grešaka i taktičkih ( pobogu Iranac šta si ti sa Titanom cjelu partiju vijo skink skirmišere po stolu Smile ja sam igrao prepasivno, trebao sam ranije ući u CC pogotovo sa tomb gardovima ) i u vezi pravila ( pucanje poslje relijanja...zaboravljanje na štit saurusima i sl )

Iranc, čestitam na solidnoj partiji, polako ulaziš u štos sa TKovima.
Back to top Go down
Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   Sun Oct 23, 2011 6:39 am

bili ste svi tamo, svi ste vidjeli... reci cu samo: KRADJA!!!!!
u 5000 godina naseg postojanja, nitko nas nije toliko pokrao kao zabe... Mojsije je mala beba za vas!
moj King jos uvijek sjedi tamo u kutiji u cudu i mislim da cemo uloziti zalbu FIFA-i, FIBA-i, UNESCO-u, UNICEF-u, te Vodovodu kao glavnom mjerodavnom tjelu za zalbe ovakvog tipa.
Trazicemo da se upise 3:0 kao rezultati i da iducu partiju zabe igraju bez domace publike.

Sfinga definitivno dobro funkcionira protiv rank and file unita (uz malo srece), heroic killing blow je nice, moji rank and file modeli djubre...
Magija je u pratiji bila fenomenalna na obije strane (kontam da su oni patuljci na drugom stolu vise bacali spelove nego nas dvoje zajedno).
Ne volimo salamandere... svaki krug 3x flame (srecom je Ignus rollao 1 za moje glavne baje).
Sto se mene tice skroz fun partija, mogu reci jedna od zanimljivijih koje sam odigrao.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   Sun Oct 23, 2011 12:54 pm

Eto da se i ja oglasim sa viđenjima s našeg stola.

prije svega da napomenem kako je tužno da nakon godinu i više igranja ne znam da princeze imaju 2 napada, a baja 3. ne kazem da me to kostalo partije ali definitivno sam izaso pametniji od subote.

sto se tice malih dwarfova. samo neka mi netko pojasni kako tako malecki čončike, mogu furat tolko armora. da ok, mali su, al su nabijeni bla bla bla. no, i dalje mislim da zakoni fizike, njutn, pascal i ostala ekipa nesto gadno missaju. jebala vas i jabuka i zakoni termodinamike i e = mc pičke strinine....zilava mala gamad protiv koje sljedeci put dolazim sa puno shootinga i zastite od istog. magiju da ni ne spominjem. iako doticni puzavci nemaju magiju kao takvu redovno ima vise dispella nego ja spella (u najboljem slucaju smo izjednaceni). organ gun zasluzuje sasvim novi topic tako da o tome necu ni poceti pricati...

sto se tice mojih jadnicaka...ocito da HE dok ne pocnu furat book of hoeth mogu zaboraviti na magiju, koja im je ko fol neka odlika. jel shooting je truba (opet sam sebi dokazao da 1 bolt thrower ne moze napraviti ni pola onoga sto bi 2 štekavca napravila za iste pare), seaguardovi shooting odrade rutinski lose. u CC-u su HE trubaduri zesce klase. swordmasteri sa svoja 2 napada i S5 su maestralno oralno zadovoljstvo, oliti pusiona, jel im danas ocito svaki đabalebaroš može pokidat armor. nekako mislim da če oni ici u ropotarnicu povjesti kao takvi i ostati samo urbani mit i legenda (kao i 6 na channel-u). ajde phoenixi su jos necem iako sam klasicno pado WS4+.

Sponsored content

PostSubject: Re: Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE   

Back to top Go down

Subota 22.10.2011. Lizardmen Vs. TK, Dwarfs vs. HE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NECA Toy Fair 2011 reveal thread
» DaBigfella's Collection Update Saturday 20th June 2011 page 6
» SDCC 2011 Reveals
» 2011 SDCC MotuC items revealed!
» Does anyone know what the 2011 top hat of..