Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE

Go down 
AuthorMessage
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sat Oct 29, 2011 3:33 pm

Skaven vs TK: Pobjeda za Skavene
Dwarfs vs. HE: Draw

Mogu reć da je ovo bila jedna od najzanimljivijih partija dosad. Puno uspona i padova za obojic, iznenađenja svih vrsta, u svakom krugu se događalo nešto zanimljivo. Retrospektivno gledajući uštedio bi bodove na weapon timovima i nekim characterima/opremi i uložio u više skavena. Također osim prvog kruga combata, svaki put sam zaboravio na Banner of the Under-Empire...

Highlighti kojih se sjećam sad:
-deployment: dvije sfinge Shocked
-abomination "faila charge" za milimetar-dva
-najagilnija sfinga na svijetu prolazi svoj initiative test na 1
-cannon brzinski rješava sfingu
-cannon izdržava 1 krug combata
-crown of command kod slaveova se pokazao kao dobra stvar
-assassin se pokazao kao beskoristan, prodali su mi gutter runnera po cjeni pravog...
-curse of the horned rat ubija 17 od 18 skeleton archera
-abomination napokon radi u combatu, pojeo sve horse archere odjednom
-tomb guard se vraća svaki put na početni broj
-kingov HKB ubija abominaciju, ali zvono prolazi svoj save
-zvono općenito radi čuda cjelo vrijeme
-clanrati ubijaju sfingu sa 3x6 na to wound
-zvono zvoni za tomb guardom

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sat Oct 29, 2011 9:37 pm

Eto ja opet susreo mrske dwarfove. kako je tomislav primjetio, u lazi su kratke noge, a dwarfovi su me bome lagali ajme pa sam i ja lago njih. bilo je varanja naveliko i nasiroko. da se zovem ivo, prezivao bi se sanader (bez uvrede hadezeovcima ako vas ima). sve u svemu nista drasticno ali krivo su se tumacile neke akcije. ha, boze, jesmo balkanci ili nismo.

sve u svemu malo sam "pametnije" odigrao ovaj put i maximalno se klonio organ fucking gana. i to jednom sto je otpuco je potencijalno bio kaos da nisam bio dobar na rollu za sejv. prva dva kruga sam igrao dosta suzdrzano, klonio se shootinga maximalno. mozda dobro mozda lose, ne znam ni sam.

kockica ko kockica, dala je i uzela kad je trebalo. ne mogu se pozaliti. ali kad te dwarf overruna, na flee reakciju, onda znas da tu nesto ne valja. tuzno i sramotno.

zmaj je teska perverzija. jede malu djecu za dorucak. krade pun klinac bodova i ubija magiju elfovima jel nemos dovest lvl4 maga u istoj kombinaciji (ali mislim da ni lvl4 mag ne bi nista bolje prosao protiv dwarfovskih perverzija sa dispell pool-om) ali je skoro pa sam potero hordu sekirasa, a ni thunderstomp nije ni jednom napravio.

ward save 4+ od phoenixa je ovaj puta cuda radio i cupo ih iz zescih govana. definitivno mi se svidjaju.

sve u svemu zanimljiva partija. u pocetku sam konto da sam finito odma u prvom krugu ali eto poslje se to nekako sve malo vratilo u normalu i draw za kraj. fala janošu na nekim tipsima tjekom igre. da ih nije bilo ko zna kako bi zavrsilo.

Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sun Oct 30, 2011 8:24 am

neko vrijeme sam se radovo okrsaju sa elficima Very Happy sve u svemu bilo je zanimljivo i obojica smo imali i dobrih i losih trenutaka

the good
- anvil je genijalna stvar za svaku listu - armour sejvovi na 1+ i ward save za nedajboze.. jos bacis entrenchment pa ga ni elfovi vise ne mogu svaki put udarit Very Happy and the doggies. don't forget the doggies Very Happy imao je 2 misfire-a al je svaki put osto citav, odradio je fantastican posao u petom krugu kad je provuko ancient power i napravio poprilicno stete i time potencijalno okrenio stvari u moju korist potjeravsi cijeli unit u bijeg i kasnije minerima pod noge. i krampove. think pink. zatim jos u CCu ubio pticu i otjerao princezice nazad u svoje dvorcice
- thane sa oath stoneom i masom ironbreakera je najzilavija i najzajebanija stvar ikad Very Happy definitivno se isplatilo stavit rune of command i natjerat protivnika u charge ^^
- niti jedna warmashina se nije pokidala Very Happy
- mineri su na kraju ipak odradili pristojan posao nakon sto su falili masu chargeva, sto je mozda cak i bolje jer su ovako pregazili protivnike bez da se moraju borit
- redoviti dispeli, provukao se svega jedan spell regularno a ostalo su morale duple sestice padat

the bad
- zirokopter pada prebrzo zbog krivog tumacenja pravila (grrrrrrrr)
- grudge thrower nije dovoljno mrzio svoje protivnike taj dan. pricat cu s njim o tome.
- warriori su bili ne pretjerano dobri.. al dobro.. imali su pred sobom zmaja, u guzici fenikse i bocno fenikse. ne krivim ih. previse.
- zmaj. zmaj se nakon kasnije analize izvukao zbog jednog rolla. kad sam ga gadao topom na D6 hitova pala je jedinica. da je bilo 4+ zmaj bi bio mrtav
- jedan krug cak zaboravljam koristit minere >.<
- thundereri su odradili osrednji posao iako su skoro ubili 2 ptice Razz nisu mi se svidili rollovi ni njihovi ni sejvovi protivnika
- ward saves are a bitch
- past LD9 sa sesticom i cetvorkom. DVAPUT!

nauceno
- oath stone spasava i unit i bodove tog unita Very Happy unit od 400 bodova svi ibjegavaju dok on uspjeva prepolovit dva unita finiksa
- svaki spell provjeravaj! Very Happy
- anvil je dobar i za ozlijedit i za ogranicit kretanje protivnika
- grudge thrower mozda bolje cuvat za vojske sa vecim unitima
- ako imas kratke noge ne znaci da ne mozes nagazit na facu visokim tipovima

sve u svemu pocetak je bio dobar, deployment sam odradio bolje nego inace, zaboravljao minimalno, rollovi kako kad, a sto se laganja tice.. ima i dugonogih lazljivaca Wink da parafraziram: "ahahah sad cu ja tebe pucat sa S9 ahahaha" Very Happy
vrlo napeta, zabavna i poucna partija puna preokreta
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sun Oct 30, 2011 8:43 am

to sam ja puco na tebe sa S9 zato jel si me lago. nije sad bitno ko tu sta kako.....lago si pa sam i ja tebe.....mwuahhahaha

znam ja take ko sto ste ti, iranac, janos....jos uvijek zalite sto khuen hedervary nije sve nas pomađario da vam budemo robovi pa sada muljate i varate di stignete....e nece ici Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

just jokin ofcourse

Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sun Oct 30, 2011 9:44 am

samo zelim dodat da je opce poznata cinjenica da je hedervary bio kiborg
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sun Oct 30, 2011 11:27 am

daNba wrote:

fala janošu na nekim tipsima tjekom igre. da ih nije bilo ko zna kako bi zavrsilo.

znam ja take ko sto ste ti, iranac, janos....jos uvijek zalite sto khuen hedervary nije sve nas pomađario da vam budemo robovi pa sada muljate i varate di stignete....e nece ici Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

just jokin ofcourse

Pa kak sad, jesam protiv ili za Very Happy

Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   Sun Oct 30, 2011 3:10 pm

ma, ko i svi...malo jesi malo nisi....a i svaki pravi hrvat gleda samo korist i popljuvat ce te odma iza ledja ako vidi da mu to koristi u nekoj drugoj situaciji....balkan FTW Very Happy Very Happy

Sponsored content

PostSubject: Re: Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE   

Back to top Go down

Subota 29.10.2011. Skaven vs. TK; Dwarfs vs. HE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NECA Toy Fair 2011 reveal thread
» DaBigfella's Collection Update Saturday 20th June 2011 page 6
» SDCC 2011 Reveals
» 2011 SDCC MotuC items revealed!
» Does anyone know what the 2011 top hat of..