Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova

Go down 
AuthorMessage
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova   Thu Dec 01, 2011 5:53 pm

Eto ja i iranac bacili jednu partiju jucer. bilo je nadasve zanimljivo. pofurao sam zmaja sto je on i ocekivao s obzirom da sam ga tek sad nabavio pa sam bio zeljan isprobati ga, a i iranac se pripremio za zmaja.

partija je bila vise nego zanimljiva i puna obrata i takih losih i dobrih rollova da sam ih i snimao rekli bi da je fejk i montaza. necu ici previse u detalje samo cu napisati par hajlajta:

- iranac dobija u drugom krugu dvije 6-ice na miscast i pobije si skoro cijeli unit tomb gardova, meni jedva tu i tamo kojeg phoenixa
- iranac u idecem krugu dobija dvije 1-ice na miscast i skoro odjebe maga, malo je falilo
- ja 3 puta zaredom na chanelu za magove dobijam ladno dvije 1-ice
- 35 spearmana drzi sfingu i 3 chariota (poslje i horsmen archere) cca 3-4 kruga dok nisu posustali
- četvrti krug iranac rola to hit na dvojku i baca ladno tri 1-ice, cijeli taj krug rola toliko lose da je to tuzno i bolno za gledati, a i ako nesto zarola ja sejvam skoro pa redovito
- tu negdje mu pada glavni bajo pa se crumbla ko lud i odlucujemo da mi daje win

sve u svemu odlicna i zanimljiva partija sa dosta obrata i gresaka na sve strane. swordmasteri su me jos jednom razocarali isto kao i princeze. kroz malo price s irancem dolazimo do zakljucka da ja to ne koristim kak bi u biti trebalo pa tako jos ne dizem ruke od njih. zmaj li-la. nit mi smrdi nit mirisi.

TK su mi jos jednom potvrdili da HE nisu nista jaci u magiji od vecine vojski koja danas baca magiju. silovao me u magiji isto koliko i ja njega.

Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova   Thu Dec 01, 2011 7:53 pm

potpisujem.
dobra partija, cak sam te kontao utuci, no jebeni miscast i ubijanje 2/3 TG prije CC faze jednostavno nisam mogao prozvakati.
mijenjaj taktiku na swordmasterima i bit ce kk
Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova   Fri Dec 02, 2011 8:12 am

Sa zmajem treba puno iskustva ... zauzima jako puno bodova,nerazbija stedfast,a može ga overrunat bilokoji rankandfile unit sa lošim tvojim bacanjem...ja recimo nisam znao šta radit sa njim kad si mi ono posudio vojsku jednom, ali savršeno bi bilo kombinirat njega sa princezama( BSB u taj unit), te još strpat white lione da drže nekog na mjestu pa ih sa zmajem dovršiš : )))
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova   

Back to top Go down

Srijeda 30.11.2011. - HE vs TK 2500 bodova
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NECA Toy Fair 2011 reveal thread
» DaBigfella's Collection Update Saturday 20th June 2011 page 6
» SDCC 2011 Reveals
» 2011 SDCC MotuC items revealed!
» Does anyone know what the 2011 top hat of..