Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Subota 7.1.2012 - Helf vs. Skaven; Dwarfs vs. TK

Go down 
AuthorMessage
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Subota 7.1.2012 - Helf vs. Skaven; Dwarfs vs. TK   Sat Jan 07, 2012 5:55 pm

Pobjede za Skavene i Dwarfove.

Po meni, ovo je bila vrlo zanimljiva i osebujna partija. Lista je bila ista koju sam koristio protiv Ignusa zadnji put, ali se pokazala boljom nego onda.
Par highlighta:
-1. krug, magic faza: Curse miče cjeli unit Swordmastera osim standard bearera koji onda tetura ostatak partije sa svojim magic bannerom
-1. krug, shooting: Warp Lightning Cannon miče Dragon Magea i zmaja odjednom, 6 woundova svakom
- Abomination na jednom woundu, baca 5 uspješnih regeneracija
- Abomination umire u sljedećem combatu, vraća se nazad sa 6 woundova
- Slaveovi koji grizu ubijaju sve i svašta
- Phoenix Guard su praktički neuništivi, čak i kad imaju T2, pogotovo kad imaju MR(2)
- Neranjivi mag je bio zanimljiv potez, to sam od svega najmanje očekivao

Očekujem i sažetak protivnika Smile
P.S. Dajte i sažetak druge partije, čuo sam samo neko gunđanje o lošim rezervama.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota 7.1.2012 - Helf vs. Skaven; Dwarfs vs. TK   Sat Jan 07, 2012 8:57 pm

Moj sažetak. Krajnja i opća analna penetracija, izvrno si me ko šnajder nogavicu.

Kockao sam malo na početku nadajući se prvom krugu i deplojo se dosta "cudno", al jbga, izgubio sam prvi krug i mozda me to kostalo partije.

Imao sam ideju, plan, samo je eto realizacija pala u vodu kad sam ispusio cca 600 bodova (oko četvrtinu ukupne vojske) prije nego sam i počeo igrati, probao sam jos nesto kemijat al đaba. oslonio sam se puno na zmaja u ovoj partiji, a i 14 od 15 SM-ovaca kako odlazi je bilo bolno za gledat. i vrlo demotivirajuce....

a i s totalno krivom lorom sam došao. što iz neznanja što jel nisam uopće razmišljao zašto baš ta lora.

kako bi đibo reko "ovo mi je škola, drugi puta ću pametnije"....

Subota 7.1.2012 - Helf vs. Skaven; Dwarfs vs. TK
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marvel Legends 2012!
» The Dark Knight Rises (2012) Official Movie Thread
» New Year's Gifts: 2012 Hat and Cake Furniture!
» Parramatta Collectibles 19 FEB 2012
» Mommys Little Monster (2012) DVDRip 400MB Mediafire Movies