Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)

Go down 
AuthorMessage
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 3:57 pm

Jeben dan. Da prvo iskomentiram malo pariju HE vs TK. Kolko sam skuzio u drugom krugu je nasto haos, krumbla se vojska i momci odlučili baciti još jednu jel je prva zavrsila prebrzo. Al vise o tome ce oni.

Što se tiče moje partije. Win za mene, predo fenris na kraju 3 kruga ako se ne varam?? Sad više ni ja nisam siguran.

No što se desilo. Moj plan je bio da mu challengam generala sa mojim generalom (sto je on objerucke prihvatio). Razlog, stavio item za 30 bodova koji kaze da se u challengu ja i on mjenjamo za WS/S/T/A/I statistike, ali bazne, bez itema, buffova i kojecega. I uspjevam ja tu uc u combat odma na pocetku svog prvog kruga (nakon sto su se VC debelo pomakli prema meni), challengam i dobijem pozitivan odgovor. i tu nastaju problemi i veselo iznenadjenje da mu je heroj u biti banana jel ima moje statistike a ja njegove. Ne pada u prvom challengu, ostaje na 1 wounda, heala sve woundove do pocetka drugog turna di ga uspijem zatuc. saznajem da on moze dat nekom tamo petom levom da bude novi general i da mu crumble vise ne jede vojsku. reko ajde dobro, tamo su flagelanti u kontaktu pa je masala, frenzy svasta nesta hrpa napada. prvi put ne dobije po lampi al zato drugi put sa nesto manje napada prebijem i tog lika i tu si stiskamo ruke, idemo otkopat auto iz snjega i kuc rucat. magija, zakurac. nis pametno nisam napravio. jako lose rollam i na spell i na dispell pa necu o tome ni pricat dalje. sve u svemu dojmovi su mi podjeljeni. Top je solidno radio isto kao i volley gun. jedan mali missfire u prvo krugu i to je to. Empire je jak, armor bolestan, bed je malo sto moram ja chargat jel inace nema +2S u prvom krugu combata. to jos cupa, a nakon toga banana. S3 T3 bas i ne radi cuda. padaju bez beda. Znaci moje neko misljenje da se treba igrati s puno malih unita konjice i da bi to bilo kudikamo pametnije. Ethereal su zajebani u PM. 100 zonbija je unit koji samo mos sjest gledat i plakat.

Sve u svemu, dino ce ubuduce protiv empirea razmisliti dali ce prihvatit challenge. Very Happy

Last edited by daNba on Sat Feb 04, 2012 4:39 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://avalon.forumcroatian.com
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 4:05 pm

Empire Vs. VC aka Kako je Danba Dobio Svoj Revanš

Ukratko, iz moje perspektive:

-opet sam ispušio u 3. krugu
-kocka me nije voljela. to hit/wound sam bacao loše, ni jedan save bitan nisam prošao
-ok, channel je radio dobro, skoro svaki krug jedna kocka
-Danba je zato bacao skoro savršeno
-general mi je ubijen mučkim trikom, Van Horstman's Speculum grrrrr Evil or Very Mad
-knightove je strašno teško za ubit inače, užas
-kad je general umro, crumble mi je većim djelom osakatio vojsku, a nisam na vrijeme uspio vratiti ništa nazad
-s vedrije strane, vojska je ugl radila kako treba, mislim da je lista kao takva dobra

P.S. ipak, bilo je par veselijih scena u partiji.
Npr kad sam podigao 7 grave guardova Invokacijom pa je Danba bio Shocked
Ili kad je top bacio misfire na Varghulfa Smile

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 4:16 pm

MIssfireo sam na mortis. vargwulfa sam savreno odmjerenim susom pogodio al sam mu napravio 1 od 6 woundova na rollu. ali da. lijepo me islo ti hit/wound a cak sam i armore baco pristojno (iako je teko bit nepristojan kad ti je save 1+ ili u najgorem slucaju 4+)

EDIT: i da. osveta je bila slatka i servirana hladna Very Happy Very Happy Very Happy

Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 4:21 pm

Ah da da, pobrkao sam malo to. Ali vidim sad da naslov threada kaže da smo igrali ovu partiju tamo negdje 2001. Davno bilo, ko će sve popamtit Razz

P.S. Sad me još više nego dosad zanima kakva će bit nova empire knjiga. Also padam u napast složit neku empire listu sad Smile

EDIT: vidiš, sad i mene zanima šta točno imamo. Očito ono što sam ja rekao nije sve.

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 4:39 pm

zasto je 2001 nemam blagog pojma. svo ov bjelo mi pomutilo razum. eto ide izmjena.

mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   Sat Feb 04, 2012 5:41 pm

odlicno:D

PostSubject: Re: Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)   

Back to top Go down

Subota - 04.02. 2012. - EMPIRE vs VC / HE vs TK (2 partije :D)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marvel Legends 2012!
» The Dark Knight Rises (2012) Official Movie Thread
» New Year's Gifts: 2012 Hat and Cake Furniture!
» Parramatta Collectibles 19 FEB 2012
» Mommys Little Monster (2012) DVDRip 400MB Mediafire Movies