Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

WIP tereni

Go down 
AuthorMessage
Fallen
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: WIP tereni   Wed Mar 07, 2012 2:50 pm

Da se ne posta po svuda,možda najbolje u jednu temu da ljudi mogu postat što su napravili.

Znaci,i podosta ranoj WIP fazi,treba to pobojati(sprej pa drybrush,s obzirom da nemam airbrush) i dodati još malo detalja po nutra. Al s recimo poprilicno minimalno truda i izdataka se da napravit nešto sasvim igrivo. S obzirom da mi je ovo neš prvo što sam radio za sada,recimo da sam relativno zadovoljan!
Ovo se jednostavno metne jedno na drugo.Naravno,ima malko lufta kao što se vidi,ali ništa prestrašno. Gornji dio se samo digne s donjeg radi lakšeg pomicanja figura s donje strane. Za krov za kat,zapravo nisam ni siguran dal da radim. U principu bi samo još dodatno smetalo pri micanju figura na gornjem katu. S gornjeg kata ce ici neke ljestve ili stepenice,te ce bit prolaz unutra između katova. Tako da,ako kontrolirate samo jedan kat,uvijek postoji mogucnost da vam se neprijatelj prišulja s drugog(mine ftw Very Happy ,za sigurna leđa).

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/430273_10150660831872728_585722727_9244043_581293447_n.jpg

Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: WIP tereni   Wed Mar 07, 2012 6:26 pm

+

WIP tereni
Back to top 
Page 1 of 1