Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Infinity terrain, Mass Effect 2 style

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 6:26 pm

E eto ga sad, konstrukcijski dijelovi zavrseni!
Ima ormar, police, cetiri lockera i sest stolova. So, waddaya think?! Very Happy

Coming up next - cupboards, operation and mechanic room, laptopi, stepenice. I nekakve stolice. Smile
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 6:31 pm

Paaaa, detaljno...detaljno. Vremena na pretek a:D

Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 6:35 pm

Predobro. Sve izgleda odlično. Nego, imam jedno pitanjce...

Pa di pobogu nađeš vremena za sve to raditi?!? Shocked

Back to top Go down
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 7:40 pm

Stvar je da razmisljam kako sto napravit kad stignem, u busu, na bicu, dok kuham etc. Onda kad imam ideju odem na komp, upalim photoshop sa 1mm gridom, i nacrtam template. To odnese nes vremena, al ne previse. Printer na A4, borderless, 98% size, centered, debeli papir u rear tray. Dalje je skalpel u jednu, ljepilo u drugu a kvacice negdje pored.Very Happy
Stos je sto svi templateovi vec imaju isprint gdje dolaze sljedeci slojevi, i sve je slozeno tako da se reze sa sto manje poteza. Sva mjesta presavijanja su isprintana svijetlijom bojom pa tamo lakse povucem skalpelom tako da se papir prakticki sam savija na tom mjestu. U biti jedino to rezanje i cekanje da se zalijepi uzme nes vremena, ostalo je prakticki odma gotovo. Sav namjestaj na slici je jedno dulje popodne posla. Nije tako puno kak se cini, jedino sto treba fakat dobro isplanirat inace i najmanje greske uzmu puno za ispravit poslije.

Doslo je do toga da kad vidim - a, sad imam jedan sat slobodno - stavim papir u printer, skalpel, ljepilo, i imam par komada namjestaja gotovo u sat vremena. Nemas sta razmisljat, samo rezes i lijepis. Kvacice drze dok se susi, a i to nije predugo jer imam express ljepilo za drvo pa je vec za 5 minuta prakticki gotovo.

A uglavnom, puno je jos tu posla al kontam da ce fakat bit dobar teren na kraju. Smile
Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 8:57 pm

U bogati vidim zid teksta pa malo slika,pa opet tako..ugl dobro ti to rokaš, samo kreni s bojanjem, đaba ti tereni a figure samo undercoatane Razz
Back to top Go down
Vorheart
Spammer

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri May 18, 2012 9:04 pm

-_- Cekam boje s Maelstroma. Sad
U prijevodu, posijedit cu jos vise nego sam sad XD
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Sun May 20, 2012 12:16 pm

dok nije ko fenrisovo nebojanje, you're golden

Spammer

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Mon Sep 17, 2012 10:58 pm

Ipak se krece!
(oliti sram me sto 4 mjeseca nisam napravio updejt pa evo malo barem Smile)

Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Mon Sep 17, 2012 11:19 pm

nice...daj malo slika tih terena...necemo se mi ljutiti...

mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Tue Sep 18, 2012 8:14 am

yup, odlicno. painting shema je detaljna i clean

Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Fri Sep 21, 2012 9:08 pm

Izgleda odlično!

Kakva je to hex-mrežica koju stavljaš na baze? Pomalo izgleda kao da hodaju po saću Smile
No definitivno originalno.

Spammer

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   Sat Sep 22, 2012 11:52 am

Hex mrezica je od mreze za komarce, dobis ~2 kvadratna metra za ~10-20kn. Sto je dosta i za cijeli stol i sve modele. Smile)

Uglavnom to ce biti dno na vecini zgrada i slicnog pa ce fino sve ici ruku pod ruku, a i lako se koristi - airbrush/paintbrush boju, wash it, done. A da fini izgled.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Infinity terrain, Mass Effect 2 style   

Back to top Go down

Infinity terrain, Mass Effect 2 style
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Infinity-X.icb Book (60MB) to InfinityChess GUI
» Infinity Chess
» Infinity Chess GUI (IC)