Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

daNba's painting blog =) zi Zark Enghels

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Feb 18, 2013 5:05 pm

eto neki su vec vidjeli neki nisu. neki znaju sta i kako neki ne.

uglavnom ideja je da farbam 40gey angele sa par restrikcija (neke sam vec uspio prekrsiti). restrikcije su sljedece: nema washeva, nema metalnih boja, nema drybrušanja (prekršio pravilo ali ispravit cu obecajem) znači nikakvih megaubercool naprednih tehnika. boje kist to je to. za cilje je dobiti lijepo pofarbanu vojsku koja lici na neki fini tabletop standard.

Sličke testnih modela:

TERMINATORI

TAKTIKALCI

ostalo je jos u produkciji i razmisljanjima....

mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Feb 18, 2013 6:04 pm

termiji su mi malo cudni, ne znam kako opisat, ali taktikalac je odlican

Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Feb 18, 2013 9:45 pm

a cuj...boje jesu malo off usljed sranje fotica...znas ono kak svi kazu da uzivo izgledaju bolje Very Happy

ponesem ga mozda nekad jedno mna akvu da ga poblize inspektiras pa dodjes do zakljucka u cem je problem...mozda mi i das neku ideju koja mi se svidi Very Happy

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 9:44 am

Bolje mi izgledaju tu na slikama nego onda,jesi šta dodatno radio na njima? Very Happy (btw mislim da bi ti za termija bila bolja crna podloga nego bijela,došao bi više do izražaja)
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 10:30 am

nisam nista extra radio. tako je kako je. a ni u najgorim mislima ne bi undercoato termija u crno. pa ova bonewhite ne bi to pokrila ni nakon 4 sloja....

Tomo
Addictive

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 2:33 pm

Podloga za slikanje (background,environment,okruženje u kojem se slika etc) ne undercoat ,hehe Very Happy
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 3:48 pm

hahahahahhaa...ja skonto undercoat...lolz....istina da.....morat cu nabavit crnog papira za slikavanje

Suvi Gavran
Gnevni Amon

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 4:02 pm

Ljudi po forumima često koriste ovakve stvari, dosta dobro to ispadne...(nikak da si isprintam)...

http://corvusminiatures.blogspot.com/2010/04/cloud-backdrops-for-your-miniature.html

On topic: već sam ih vidio i uživo, lijepo to izgleda, posebno taktikalac. Wink A sad probaj bikera. Very Happy

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Feb 19, 2013 4:03 pm

Pozadina, Bilek. Pozadina. Ovako sam i ja shvatio da misliš na undercoat...

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Wed Feb 27, 2013 6:53 pm

Fenris wrote:
Pozadina, Bilek. Pozadina. Ovako sam i ja shvatio da misliš na undercoat...

slazem se sa gore navedenim navodom.
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Sat Jul 20, 2013 4:08 pm

Uglavnom...odustah od standardne kolor sheme...ne želim, neću i ne mogu da hoću...

Evo testni model kako će zgledat moji DA:

mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Sat Jul 20, 2013 4:55 pm

Dark Templars, tako ih nazovi. Dobra je shema

Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Sun Jul 21, 2013 9:45 pm

Malo se radilo na terminatorima danas...relzultat: ja zadovoljan i vise od ocekivanoga

Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 8:49 am

Cool je vidjet da si ipak odlučio igrat black templare, puno ljudi je diglo ruke od njih.

P.S. Dobro su obojani, ali iskreno ta shema meni nikako ne leži, to plavo clasha previše sa ostatkom.

-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 8:56 am

zato misljenja i jesu kao guzice Very Happy
Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 9:10 am

Ne igram ja nikake dark templare. To je samo janos rekao da ih tako nazovem. Ne znam jel to kao uopce neki chapter dark angela ili su to neki koji imaju svoja pravila nešto. Nisam bas potkovan oko toga ali uglavnom ne odustajem od DA.

A za ovu plavu te razumijem, al jbga ja sam bas namjerno pucao na jaki kontrast.

Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 9:34 am

daNba wrote:
Ne igram ja nikake dark templare. To je samo janos rekao da ih tako nazovem. Ne znam jel to kao uopce neki chapter dark angela ili su to neki koji imaju svoja pravila nešto. Nisam bas potkovan oko toga ali uglavnom ne odustajem od DA.

A za ovu plavu te razumijem, al jbga ja sam bas namjerno pucao na jaki kontrast.

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/armySubUnitCats.jsp?catId=cat1400013&rootCatGameStyle=wh40k

-Rejn

Back to top Go down
daNba
Scotty Pippen

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 10:00 am

Aaaa...ma nooo...Dark Angels...samo što su moji malo off color Very Happy

Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 6:00 pm

bas djeluju onako... ko da ih je bojala umjetnicka kolonija slijepih, blago retardiranih jezeva zatvorenih u vreci.
inace sve odlicno
Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Mon Jul 22, 2013 11:10 pm

barem je airbrush naucio cistit
Back to top Go down
Tomo
Addictive

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Jul 23, 2013 4:21 pm

Ja bi mjenjao boju oruzja(nikako mi nesjeda ta prljava broncana stagod ) i roubove samo suptilnije malo odradio,no ostatak je čisto solidno odrađeno!
Back to top Go down
Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Jul 23, 2013 6:57 pm

jezevi! jezevi svuda!
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   Tue Jul 23, 2013 7:23 pm

Vidiše meni je recimo bronca dobra i originalna, ali plava bode u oči.

-Rejn

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: daNba's painting blog =) zi Zark Enghels   

Back to top Go down

daNba's painting blog =) zi Zark Enghels
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eldar Painting Blog: May 16th - THE END
» Space Wolves Painting Blog
» Widowmakers Painting Blog : 7/29 ..more Dread WiP
» Doomies Painting Blog (Lots of pics- Updated 02/27 with PFTPG goodness)
» Reaper Miniatures Warlord Army Blog