Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Slaan general i BSB

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Slaan general i BSB   Mon Jul 25, 2011 11:12 pm

Army bilder dopušta tu mogućnost, čak što više na stranim forumima je bezbroj lista u kojim je on i general ( jer ima najviši Ld ) i BSB sa magic zastavom . Mislim da to ni jedna druga vojska nema pa me zanima odakle to da Slaan može a ostali ne. U army booku nisam našao nita o tome. Mišljenja , ideje? Kako, zašto i td...
Back to top Go down
Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Wed Jul 27, 2011 7:41 pm

koliko ja znam samo BSB ne moze biti general (pise u rulebooku). Svi ostali karikaturni likovi mogu bez beda. Zapravo uvijek bude onaj s najvecim leadershitom.
e sad na koju je foru on i jedno i drugo, ne bi ti znao reci, pogotovo ako ne pise nesto specijalno u tvom armybooku (iako su army bookovi vecinom 7 edicija, no ajd overulaju core rulebook).
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 10:49 am

Slann može biti i general i bsb, piše u lizardmenskom booku kod njega Wink
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 11:01 am

Prilično sam siguran da ta rečenica samo kaže šta on sve može bit iako je u drugom ranku, ne da može bit sve to odjednom -_-

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 6:03 pm

Hehe, nebi sad htio ispast bahat ali igram whfb 7 godina, od toga jedno vrijeme i sa lizardmenima, vjeruj mi, on može biti oboje Wink
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 6:11 pm

Sorry, ali pročitao sam sekciju u knjizi na koju valjda misliš, "Guardians" pravilo za Slanna, i nigdje ne piše da može bit BSB i General istovremeno. Tamo piše samo da može obavljat funkcije koje se inače rade iz prvog reda (castanje spellova, general, BSB) iz drugog reda. Kako netko može to interpretirat kao da piše da može bit BSB i general istovremeno mi je neshvatljivo. prilično sam siguran i da bi takav ability bio posebno naveden. Ili možda ja čitam krivu knjigu? Ima li neka errata koja to potvrđuje negdje?

-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 6:19 pm

da, ni ja nigdje ne mogu naći u lizardmenskoj knjizi gdje piše da može biti general i BSB...jasno mi je da ako ima dva slana da jedan može biti general a drugi BSB ali da isti slan bude oboje nigdje nisam vidio da piše
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 6:50 pm

Evo sad iz glave, ajde odite na sekciju knjige lords i desno gdje piše tko može biti bsb pogledajte, nemogu vam sad iz glave dati pravilo ali vjerujte mi da može jer onda svi lizardmen igrači na apsolutno svim svjetskim turnirima i na ovima lokalnima na kojima igram varaju sa tim pravilom a mislim da to ipak nije slučaj nego da ste prije vi nešta propustili pročitat Very Happy
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 6:55 pm

ovo, jel?

To sam pročitao onda, i stojim iza svega što sam rekao.

-Rejn

Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:02 pm

onaj dio gdje pise "he may act as normal" mi nekako upucuje da se moze ponasati kao svaki drugi model koji moze biti nesto od toga.. ali ne kaze da moze sve to.. ali opet ne kaze da ne moze... inspectat cu internete!
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:08 pm

Hahaha, evo našao sam. Ok, može bit, iako ne piše uopće kod Slanna, i ne može se zaključit iz toga što sam gledao Razz

OVO se gleda dakle, i nalazi se na kraju sekcije Heroes

Hvala Wurzzag, ali mogao si odma reć tako, uštedio bi mi živaca Very Happy

-Rejn

Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:11 pm

Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:13 pm

eto, i to je riješeno...zbilja su sakrili to pravilo da ga nemoš špiglom pronać ( zato sam prvenstveno i postavio ovo pitanje )
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:24 pm

meni osobno je bilo dovoljno provjeriti 3 glavna wh foruma gdje se uglavnom okupljaju svjetski turnirski igraci i nitko nije osporio mogucnost slanna da bude istovremeno general i bsb
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:28 pm

mephetran wrote:
meni osobno je bilo dovoljno provjeriti 3 glavna wh foruma gdje se uglavnom okupljaju svjetski turnirski igraci i nitko nije osporio mogucnost slanna da bude istovremeno general i bsb

meni očito nije bilo dovoljno, kao što mi ni army bilder nije bio dovoljan dokaz....a citat nisam moga naći...btw ja ni papi ne vjerujem pa ne uzimajte ovo srcu Smile...
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:29 pm

Ignus wrote:
mephetran wrote:

meni očito nije bilo dovoljno, kao što mi ni army bilder nije bio dovoljan dokaz....a citat nisam moga naći...btw ja ni papi ne vjerujem pa ne uzimajte ovo srcu Smile...

ja prvom papi ne vjerujem Smile
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:35 pm

Ignus wrote:
mephetran wrote:

Ja sam baš gledao kako ću reć isto to Very Happy

-Rejn

Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:38 pm

Fenris wrote:
Ignus wrote:
mephetran wrote:

Ja sam baš gledao kako ću reć isto to Very Happy

pretpostavljam da govorimo o aktualnom papi tako da vam se pridruzujem Razz
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:40 pm

Fenris wrote:
Hahaha, evo našao sam. Ok, može bit, iako ne piše uopće kod Slanna, i ne može se zaključit iz toga što sam gledao Razz

OVO se gleda dakle, i nalazi se na kraju sekcije Heroes

Hvala Wurzzag, ali mogao si odma reć tako, uštedio bi mi živaca Very Happy

A treba se sjetit odma iz glave, student glava puna briga Wink A ako uhvatite vremena ili volje jednu subotu možete doć kod nas u brod u klub, pa ponesite i vojske da vam još razjasnimo kakvih nejasnoća u pravilima i bacimo koju partiju, whfb ili wh40k nebitno Wink danijel i iranac ako se ne varam u imenima su već dolazili ali samo gledat Wink
Back to top Go down
Joe
Lepe su ti figure!

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:43 pm

mislim da cemo se ja i mojih 900 bodova patuljaka jos neko vrijeme zadrzat samo na gledanju Very Happy
ali hvala na pozivu ^_^
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:45 pm

hm...a mene se ne sjećaš? bio sam i na 2 vaša turnira čak mislim da smo i igrali jedan protiv drug ( ja sa igrao Dark elfove )
Mephetran i Tomo su također igrali preko nekoliko partija u Brodu
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:47 pm

Tad sam tek počinjao, sjećam se da je bila neka ekipica iz osijeka ali mislim da nisam ja igrao protiv nijednog, inače Tomislav Brdar se zovem pa možda si me za nekog drugog zamjenio Wink
Back to top Go down
Ignus
Lizardmen/Dark Eldar

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:51 pm

wurzzag wrote:
Tad sam tek počinjao, sjećam se da je bila neka ekipica iz osijeka ali mislim da nisam ja igrao protiv nijednog, inače Tomislav Brdar se zovem pa možda si me za nekog drugog zamjenio Wink

Znam samo da je bio jedan igrač Lizardmana iz Broda s kojim sam igrao na turniru, ne sjećam se kako se zbvao.
Inače igrao sam protiv Alena ( orkovi, zatim high elfovi, Srđe vampiri, Chea ....šta god on igrao ...zatim je bio jedan wood elf....edo sa elfovima također....) Matuško....
Back to top Go down
wurzzag
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 7:55 pm

Moguće da na brkića misliš, a ovi ostali su stara garda, ne po godinama nego iskustvu Wink svi su još aktivni osim ede i matuška Wink a ja sam ti igrač svega, nema s čim nisam igrao fantasy a evo u 40k sam se napokon smirio na gardi Very Happy
Back to top Go down
mephetran
Certificirani lingvist

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   Fri Jul 29, 2011 8:08 pm

wurzzag wrote:
Moguće da na brkića misliš, a ovi ostali su stara garda, ne po godinama nego iskustvu Wink svi su još aktivni osim ede i matuška Wink a ja sam ti igrač svega, nema s čim nisam igrao fantasy a evo u 40k sam se napokon smirio na gardi Very Happy

sta bješe s edom??
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Slaan general i BSB   

Back to top Go down

Slaan general i BSB
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» general of snatchins???
» New section for players to organise Boss fights or to Heal General?
» Need help with General Krieg
» general of snatchins???
» Creature of the Week 8: Tangath Toborn, Overworld General