Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Errr, onaj dan poslije subote a dogodilo se jučer, tako je...

Go down 
AuthorMessage
mrAK47
Bad GM

PostSubject: Errr, onaj dan poslije subote a dogodilo se jučer, tako je...   Mon Sep 16, 2013 9:58 am

Djeco, okupite se oko mene i slušajte priču o tome kako sam jedva spasio moćnu hordu od neočekivanog poraza... Hej, ti mali prestani mi odvijati drvenu nogu, kad te uhvatim našamarat' ću te kao goblinsku kučku od tvoja majke!!!
Hmmm, 'di sam stao?... Da, spašavanje horde od  jednog goblinskog izviđača, tako je.
Sve je počelo tako što su izdajnički ogreti prodali svoje plaćenike prokletim šumskim vilenjacima, hrrr...tppp [pljune ne zemlju] sjeme im se zatrlo, prokletnici jedni što pederasto skakuću po svojim šumama i bore se kukavički izdaleka s lukovima ili na brzim konjima da mogu bolje pobjeći... hmmm, 'di sam ono stao?... Da, ogri i njihovo pleme je moralio biti kažnjeno za ogavno i izdajničko udruživanje sa cvrljivim vilenjacima... mmm, obožavam crve, tako su ukusni. Naročito volim iz hrasta i bukve, ovi iz leševa nisu tako ukusni ali uvijek me iznenade sa nečim novim... [iznanada ošamari malenog goblina koji se okrene oko osi i plačno otrči] što mi prekidaš priču sa svojim glupim... glupim... glupim pogledom. 'Di sam stao? Da sama bitka.
Prvi dečki su se namjestili na sredinu bojnog polja i odmah počeli svađu tko će gdje staviti svoje trofeje pobjeđenih ogreta i popiti više njihovog vina. Uz grlenu koračnicu koja odjekuje svuda su došli došli prvi ogri. Možda bi čak i izazvali strahopoštovanje da im u tom trenutku nije oduzela svu pažnju legija crnih orkova predvođena njihovih legendarnim vođom. Svi na bojnom polju su znali tko su oni i njihova crna zastava se zlokobno viorila podsječajući na nebrojene žrtve koje je legija pobijedila, iskasapila i ostavila da pužeći mole za smrt...
S druge strane je došla zastrašujuća Mornfang konjica i njihovi teško oklopljeni ogri koji su glasno uputili izazov sa lijevog i desnog boka. Kao odgovor na njihovu riku je iz šume izašle nevjerovatno visok obris diva koji je svojim urlikom nadglasao ogre. S drugog boka u potpunoj tišini je došla Šeloba. Oko nje su se širili koncentrični valovi tišine (naročito kod orkova blizu nje, koji znaju kakva je ukoliko ogladni...)
Bitka je počela sporim napredovanjem ogra koji su pokušavali hordu namamiti u domet juriša. Nakon što su naši i njihovi šamani odradili nekakve mađije i dečki se pripremili za juriš ogri su urliknuli i SVI se zatrčali prema nama. Da nisam bio 100 metara dalje na drvetu oglušio bih od silne buke i vrištanja s jedne i druge strane. Nakon što su pregazili naše samoubilačke trupe prve ogre su dočekali trolovi te je svuda eruptirala luđačka borba prsa o prsa. Kako sam imao dobar pogled na bojno polje vidio sam kako njihov masivni top okeće cijev prema Šelobi i paklena đulad prolazi kroz divovkog pauka...
U trenutku kada je sve izgledalo potpuno kaotično ogre šaman je ubio sebe i svoje suruge te je njihova cjelokupna konjica kukavički pobjegla od diva i trolova...
Pobjeda je očigledno bila u našim rukama te su dečki sa vučijim osmjehom krenuli prema bježećim ogrima.
Nisam točno siguran što se dogodilo ali nakon što su crni orkovi i berserkeri, potpomognuti moćnom magijom koja ih je pretvorila u bogove bijesa, okružili ostatke vojske ogra, njihov vođa je odbijao umrijeti. Svojom toljagom je odbijao napade našim najbjesnijih i svojim ogromnim nogama gazio lubanje našim najboljim dečkima. I tako je njihov prokleti vođa uspio preokrenuti poraz u protunapad okupivši njihovu konjicu na naše zadnje redove...
U klanju koje nije bilo viđeno stoljećima legija crnih orkova je uspjela poraziti ogre generala ali pod cijenu SVIH ratnika osim samog zapovjednika i njegovog šamana. Uvidjevši ogromnu cijenu koji su platili i bez želje da se krhotine vojski unište do kraja, svi su se povukli...
I to vam je priča kako sam izgubio desnu nogu, pola lica, lijevu šaku i desno oko! [mrmljanje od jednog malog goblina]... kako to misliš 'ŠTO SI TI RADIO?' Pa ja sam sam govorio drugim jedinicama da ogri bježe i pokazivao sam gdje kada je jedan udario u moje drvo, srušio ga i pregazio mene i osmatračnicu. Da se nisam toliko junački borio sada bih bio mrtav! Ovako imam priču iz koje nešto možete naučiti!!! ... kao na primjer... kako... kako postati junak... tako je.

Errr, onaj dan poslije subote a dogodilo se jučer, tako je...
Back to top 
Page 1 of 1