Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Subota, 28 dan mjeseca prosinca 360. godine vladavine kralja Finubara, razdoblje Pomorca.

Go down 
AuthorMessage
mrAK47
Bad GM

PostSubject: Subota, 28 dan mjeseca prosinca 360. godine vladavine kralja Finubara, razdoblje Pomorca.   Sun Dec 29, 2013 2:14 am

Naaaah, neda mi se ponovno pisati epopeje. Evo jedan low-investment report:

1. krug

Vampire lord je svoje desno krilo popunio vanguard vukovima i ethereal konjicom, lijevo krilo (cca. 90% njegove vojne moći) je krenulo dužim putem okolo zajebano scatter-iranog impassable terena. Terrorgheist je 'skočio' do mojih horse archera i s jednim vriskom ih poslao na vječna lovišta...

Na lijevom krilu su high elven baliste za početak kalibrirale svoje ratne strojeve (da ne kažu da su promašili nemrtvu zvijer koja se ne može sakriti iza katedrale...), strijelci su uredno odradili svoju dužnost a na sradini bojišta vilenjačka teška konjica je odlučila pričekati dolazak nemrtvih (i na zaletiti se sama u njih okružena većinom vampirske vojske) dok su šok trupe bijelih lavova rutinerski sasjekle najbliži čopor vukova.

2. krug

Terrorgheist neuspješno pokušava poubijati Silver Helms ali ga zato uspješno zasipa kiša strijela i kopalja. Vampirska konjica uspješno mami protivničku konjicu u udaljeni juriš i usprkos korištenja Frostheart Phoenixove blizzard aure sa vilenjačkim munjevitim napadima u punom jurišu, vampirske trupe su primile šok udara i okrvavile vilenjake. Ethereal konjica uspješno mami neuspješne napade elven high mage-a i zadržava white lion trupe i u 3 krugu...

3. krug

Konjice se nemilosrdno ubijaju s podjednakim uspjehom (osim što se NITKO nije sjetio upotrijebiti konje za napadati...). Kako mi je Dino kategorički objavio da Frostheart Phoenix NEMA magic attack (naravno da ima...) ja ga nisam poslao da počisti nemrtve duhove koji sada imaju čisti put da poubijaju strijelce i artiljeriju koji nisu pretjerano korisni...

4. krug

Beskrajnom mudrošću vilenjačkog generala Frostheart Phoenix čisti nokte i zaboravlja da može napasti vampirskog generala s leđa tako da je krvava cijena koja je vilenjačka konjica platila nije bila iskorištena, što nemrtvi objeručke koriste, dižu pale iz mrtvih (ili nemrtve iz palih...), ghoulovi jurišaju u flank i elven heavy horse je uspješno pregažena. Na sredini bojnog polja White Lioni jurišaju na zombije i žanju ih kao žito dok na drugom kraju duhovi čiste ranged unite jedan po jedan (sada znam da čak i bez magical itema ukoliko se zaletim na njega sa svih strana mogu ga dobiti na combat resolution tj. poubijati ga ČISTOM SNAGOM VOLJE!!! Što, naravno, tada nisam napravio)

5.-6. krug

Vamp. konjica i duhovi čisti moje strijelce (jedni su uspješno pobjegli) i artiljeriju dok vilenjačke šok trupe čiste zombije i ghoulove. Terrorgheist ubija feniksa.

Rezultat nerješen i mogu reći da sam se (usprkos mnogobrojnim greškama) odlično zabavio. Ako je moguće ja bih idući petak ili nedelju ponovio ovo (with elves or dwarves => koji budu dostupni)

Gurth gothrim Tel'Quessir!!!  or  Baruk Khazâd! Khazâd ai-mênu!!!

Subota, 28 dan mjeseca prosinca 360. godine vladavine kralja Finubara, razdoblje Pomorca.
Back to top 
Page 1 of 1