Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Garage sale ;)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Caradryhel
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Garage sale ;)   Tue Apr 01, 2014 6:06 am

prodajem u biti sve za sto mi neko ponudi normalnu fer cijenu (oko 75% nabavne cijene) od svojih figurica.
dakle, na prodaji su fantasy Tomb Kingovi, Orkovi i razni bitsevi kao i 40K Eldari i rani komadi drugih vojski (imam nesto chaos space marinaca itd) ... u ponudi ima ranih starijih figurica koje se vise ni nabavit ne moze samo tako...

ako ima zainteresiranih u klubu naravno da imaju prednost kako nebi vojske napustile osijek, no svakako imajte na umu da figurice predajem za pare na ruku i konkretan fiskalni dogovor ukoliko su nekom potrebne rate. takodjer bi bio spreman prepustit klubu kao takvom dio figurica za i manju cijenu od individualne prodaje, pa si ramislite jel ima interesa. ( Wink )

kod nesto zanima, nek pita. kad uhvatim vremena cu napravit i popis stvari... ugl. ima ih nekoliko punih kuffera Smile hehehe

Back to top Go down
Iranac
Matora Ojebina

PostSubject: Re: Garage sale ;)   Tue Apr 01, 2014 2:42 pm

sta imas od O&G?
Back to top Go down
Caradryhel
Slightly Annoying Lurker

PostSubject: Re: Garage sale ;)   Wed Apr 02, 2014 6:08 pm

- orc shaman
- savage ork komando unit
- onaj jedan sa bicem sto tera gobline
- katapult + crew
- bolt thrower + crew
- wywern i baja
- 3 fanatica
-------------- = sve metalno, neobojano, uredno i fino. jedino wywern ima malo boje po tijelu i greenstufane spojeve ramena i krila.
- to je paket koji sam taman dobio od tomeka nazad.

imam jos nekih figura i dijelova o&g, ali su po ormaru po raznim kutijama....ako hoces mogu i to pregledat kroz koji dan.

cijenu zajedno provjeravamo i utvrdjujemo na netu po shopovskim cijenama njemackih gw-a u € na sljedeci nacin:

I. nema cjenkanja Wink

75% ducanske cijene + sljedeci upgrade-ovi i moguci bonusi:

- tebi ide odmah u startu posto
1. si iz kluba 2,5% popust,
2. smo trgovali vec uspjesno (TK-ovi Wink) jos 2,5% popust + mogucnost placanja "dio odmah ostatak na "majkemi-rate" na zadani ziroracun uvijek na isti dogovoreni dan u mjesecu - bez kasnjenja!" Smile
3. ukoliko ces od njih napraviti ljepe konverzije i ofarbat ih ko gospodin jos 5% (to je bonus na postivanje tvojeg truda i rada u hobbyu koji oboje volimo Wink)
4. ako uzmes sve sto imam od jedne rase jos jednom 2,5% i dobijes sve bitste itd koji se mogu povezati snjima. Wink
5. ako bi uzeo sav moj fantasy onda ide jos jednom 2,5 % i dobijes ama bas sva govna i pizdarije koje izgledaju da bi mogle biti fantasy - naravno ak uzmes bas sve, je jasno da ces nesto eventualno i dalje prodat i/ili da neces bas svaku figuru konvertirat da ima svoj vlastiti showcase.. Very Happy

to ti daje cijenovni raspon od 75 - 60% ducanske cijene.

- mislim da je ovakav nacin zaista ok sa moje strane i za mene novcano a i daje ti mogucnost kombiniranja svega i svacega a i dalje se kreces u jeftinije i jednostavnije nego od nekog drugog il po netu...

hehehe
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Garage sale ;)   

Back to top Go down

Garage sale ;)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MAN's Mini Garage Sale
» Hasbro "Mega" Toy sale, Homebush