Wargaming forum - Fantasy - 40K - FoW - Infinity - Warmahordes

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Današnja partija ukratko

Go down 
AuthorMessage
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Današnja partija ukratko   Sat Feb 28, 2015 9:15 pm

Također pravim si flyera od kartona jer ovako više ne ide...

AP HMG is a magical HMG that makes a Gecko out of a Jotum.
-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Fri Mar 06, 2015 4:01 pm

Ovo mora da je najkraći battle report u povijesti... Razz

Pa daj bar neku zanimljivost sa partije. Prokomentiraj zašto ti treba flyer. Nešto napiši. Boli me gledat prazan forum.

CSM

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Fri Mar 06, 2015 9:15 pm

MIro ukratko:

Ovaj zli par sa slike na jednoj strani (Janos kao Necronac, Vedran kao SM), s durge strane Dino kao SMWolf, i ja Chaos. Po krugovima ide ovako.

Mi prvi deplojamo, ja stavljam na stol oko naseg objectiva (ukupno 2 uopce u igri) 4 rhina (svi su nurgle, 2sa meltama, i 2 sa plazmama), Jedan bok mi stiti Land Rider (Crusader naravno chaos sam samo taj imam na listi) a drugi bok cuvaju 2 predatora, jedan Annihilator i jedan Destructor), oko objectiva Dino deploya tim od 5 SM-a sa rocket luncherima, sve ostalo u rezervi.

Janos oko svog objectiva deploya 5 scaraba (sugava mala gamad, inace odbija umrijeti ali to jos ne znam), jedan tim nekro wariora i transporter Ghost Ark sa ukrcanim sq. i u pozadini 1 sq isto wariora, te 2 neka letaca? hw? sto god. Vedran pocinje bez unita ako se varam na stolu.

1. Krug iamo inicijativu, moj warlordje narolao infiltrate, skrivam se iza vidnog polja Janoseve bagre u 12", i krecem. Rino sa meltama pogadja Ghostarc, penetrira, ode po tablici weapon, i sukladno tome i shield. Postavljam kao predatore da kontroliraju liniju napredovanja (kojom inace nitko do 5tog kruga nije prosao), Dinovi droppodovi padaju oko Janoseve pozadine, u prvom napadu razbijajaju jedan od ona 2 unita HW? ili  sto god da su oslo je u zrak zrak da ih nisam ni pogledao, First blood 1WP

1. Janos puca svim sto ima po Dinovim marincima u pozadini onako pomalo propuh, ucinak nikakav vise manje, jedan od HW ode na sigurno prema njihovom objektivu, ghostarc mi bjezi oko zgrade i kao napreduje prama nasem objektivu gdje se moj land smijeska. Very Happy  Vedran deploya droppod sa dredom i puca po mom rinu sa lordom koji je infiltriran, i zatim bjezi u cover.

2. Pucam sa landriderom po dredu, 3 puta promasaj, bem ga u cover save, Moj havoc lanc sa rhina, standardno puca i svaki put ubija ponesto od nekronaca, koje janos sa svojim ghostom dize vise manje svaki krug. Dino ne priziva nista iz rezerve, Malo se puskari uglavnom nikom nista.

2. Khmm ona mala bagra od scaraba 5 napada, 3HP, i na 6 glensa rhina, naravno da je puko ko kokica. Moji se iskrcavaju, Dolece mi Vedran sa svojim dredom u cc, feel no pain mf. Very Happy Imamo srece Ni Janosa ni Vedrana nece kockice pa nista ne stize iz rezerve.  

3. Krug moj lord i moj mali sq. ccaju dreda kojem ne mogu nista i scarabe kojima kao da ne mogu. Vidim da sam mrtav samo kupujem vrijeme, sto duze ostanu scarabi vezani sa tim timom u cc, nece proci dalje i porazbijati mi kutije. Ghost dobija jos jedan hit od landa. Dino deploya 2 dropa, jedan u pozadini sa dredom i jedan sa terminatorima pored gharc, koji se samo lagano srusio na zemlju. U ovom trenu jos sve izgleda ok, ali pocinje njihov 3ci krug.

3. Dolecu redom jedan storm falcon (ja to nemam, nepravda hocem i ja velike letjelice, a ne samo storm eaglove koji su puno losiji) Na putanji izbacuje 2gog dreda i puca tvinlinkanom meltom po mom landu, BUUM (2ga partija zaredom) 14ARmor, svi HP i puca od preve melte, big badabum. Dred koji se iskrcao puca po Dininim termijima, Janosevi scarabi i Dinin cc dread, mi pomalo davastiraju unit sa lordom, ali drze se decki. Puca se na sve strane, Ono prosjecni hitovi, na svakoj strani uniti gube po 1-2 soldiera.

4. Krug, Onaj cc sto sam vezan, molim boga da me sto vise promasuju i da scarabi ostanu josj jedan krug vezani, Rhinoi se misu sa naseg objectiva da pokusaju nesto napraviti oko sredine teren,a pokriti malo necro wariore i dreda neke sa havocom neke sa meltama i plazmama. NIsta ukratko. Dino sa svojim dredom u pozadini nesto malo radi lai sto pomalo ne volim to pravilo 6 na necroncu uvijek radi zlo. Sad Ne pise nam se dobro.

4. Khmm dolece janosev flajer neka manta sto ja znam i izbacuje grupu imortala na nas objektiv, dino iz svog droppoda iskrcava 1 unit termija isto na nas objectiv. Storm odlazi zlostavljati moje predatore, nakon multimelte i 3 rakete, moj predator je jos ziv i neokrznut, toliko 1dinica odavno nisam vidio. Zlostavljaju mi lorda i marince u cc, ali drze se pobio sam sve Janoseve scarabe, S tim sam zadovoljan, dredu ne mogu nista prejak armor za moj unit koji ima samo pracke, ali ok.1WP za mog warlorda score Vedran. Na sredini devastiraju Dinu, gaze ga malo necro, malo sm, naizmjenicno, samo ginu, For the emperor luzers 8ups to sma naglas rekao), oni imortali oko naseg objectiva ubijaju zajedno sa Vedranovim jadne Dinine Rocketire)

5. Moji uniti se iskrcavaju iz rhina, melte raznose dreda na sredini, 2 unita se zalecu u Vedranove sm i kratki su za charge do imortala oko naseg objectiva. Dino hrabro ubija par unita u sredini i gine, do ostatka partije ima droppodove koji pucaju sa bolterima i dreda koji je jedva ziv u pozadini. Vidim nas table topane ...

5. Svi oni flayeri zlostavljaju moje predatore, Nalazim se u cc sa Vedranom oko svog objectiva, i pokusavam se povuci prema njemu sa svime da probam bar contestati objective. Kratak sam (znam to mi i zena kaze) Very Happy Malo pucam po Necro wariorima, oni po meni ali vise sam mrtav nego ziv tjesim se da sam nurgle pa da se ni ne vidi. Dinu "ponosno gine dred". A ja promatram jadnih 12 nurgle csm-a, kako pokusavaju prezivjeti jos jedan krug i nadam se sreci na kockicama i dolasku na objective.

6. Igra se 6ti krug, branim se borim, ginem, (lazem) kidaju me na komade ko peder playboy, i pokusavam usuljati moja 3 prezivjela rhinoa oko objectiva da nije njihov. Ne uspjevam:D

6. Puno flayera na mom objectivu, svi scoring unit, oni imortali, bagra navire sa svih strana, ... na svu srecu ne igra se jos jedan krug. Inace ne bih imao s cime igrati.

Miro jesi zadovoljan. Very Happy Uglavnom pregazili su nas. Very Happy Za flayere krivim Janosa rekao je da igramo neki dan 1500pointa ja se pripremio napunio Heldrakea, a on smanjio na 1200 pointa pa sam izbacio flayera (velika greska) i smanjio sa 3 predatora na 2, To je ukratko repo bez slika, s hrpom gresaka, napisao sam ga u cugu dok mi sin ceka kupanje, a ja tipkam i ne ispravlja mi se pravopis, gramatika i tipefeleri.

The codex is just 10,000 years old and full of out dated equipment. You know like Chaos. And played by Cynical and bitter people. You know like Chaos.
Back to top Go down
Fenris
Salt Elemental

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Fri Mar 06, 2015 9:32 pm

Ukratko, iz moje perspektive:

High Points:
-Kad su moji grey hunteri sletili iza triach stalkera u prvom krugu i meltali ga
-to što je dreadnought jednom za promjenu preživio cjelu partiju (sa 1 HP, i sam, tako sam...)

Low Point:
-kad su mi ubili sve terminatore osim jednog u jednom shootingu

Generalno:
-partija sa najviše bačenih duplih jedinica za obje strane, i u shootingu, i kod probijanja sa meltama...

-Rejn

Well that's bullshit, and you're bullshit, and your whole army is bullshit, and this whole table is bullshit, except for my side, which is balanced.
Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Mon Mar 09, 2015 6:26 pm

Ja happy Smile

Nego, što je to Storm Falcon?
Znam što je Storm Eagle i Stormraven, ali šta ti je Falcon?

Čudi me da nitko ne fura nešto sa AA mountovima. Mislio sam da je nepobitna činjenica da su flyeri kraljevi 6 edicije...

Salt Elemental

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Mon Mar 09, 2015 6:44 pm

Nema falcona, stormraven je bio u pitanju.
Nema AA opreme jer si niko još nije izmodelirao Aegis Defence Line.
Također sad smo u sedmoj ediciji već neko vrijeme.

-Rejn

Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Tue Mar 10, 2015 4:51 pm

Crap, i zaboravio sam da je 7. izašla Very Happy
I da su mjenjali Psycic powerse. I da sam kupio kartice za powerse za 7.-mu. Jebem ti 2 dota u demenciji...

Nego, zašto ne proksate za prvu ruku neki Rhino kao Huntera ili Stalkera? Ili u krajnjem slučaju Hydru?

Hm... nabaviti negdje na netu gornji dio Hunter/Stalkera i magnetizirati na Rhino... 3 u 1 rješenje Very Happy

Salt Elemental

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Tue Mar 10, 2015 5:55 pm

Pričalo se o tome, ali pravi odgovor na flyera je drugi flyer. Kao što smo vidjeli zadnji put kad je doom croissant srušio stormravena.

Istina ja sam long fangovima srušio stormtalon, ali trebalo mi je par krugova intenzivne koncentracije, a i on je najslabiji mogući po izdržljivosti.

-Rejn

Back to top Go down
Kalde
Kamen Spoticanja

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   Thu Mar 12, 2015 4:44 pm

Kontam.

Na papiru AA units izgledaju OK, pogotovo Stalker/Hunter, no praksa je potpuno druga stvar Smile

PostSubject: Re: Današnja partija ukratko   

Back to top Go down

Današnja partija ukratko
Back to top 
Page 1 of 1